Promosyon Tişört İmalatı

Promosyon Tshirt imalatı

Promosyon Tişört : Pamuk ve polyester gibi malzemelerden imal edilmekte olan iplikler dokunarak kumaş haline getirilir,üretilen bu kumaşlardan üretilen üst giyim malzemesidir. Mevsimlere,sıcaklıklara göre promosyon t-shirt çeşitlerinin kalınlık ve incelik dereceleri olduğu gibi sıfır yaka tshirt, polo yaka tshirt, yakalı tshirt, ve V yaka tshirt gibi seçenekleri mevcuttur. Dokunan kumaşlara istekler doğrultusunda desen yada renk verilebilir. Promosyon t-shirt promosyon sektörünün en fazla tercih edilen ürünleri arasında yeralmaktadır.Promosyon Tshirt ‘lerin en büyük tercih sebebi sıcak geçen yaz aylarında bir çok insan tarafından oldukça sık kullanılan bir giyim ürünü olması ve tshirt üzerine yapılacak firma baskı,logoları ile güçlü bir promosyon tanıtım ürünü halini alabilmesidir.

promosyon-tshirt

T-Shirt Fiyatları

Promosyon T-shirt siparişlerinizde tişört fiyatları vereceğiniz sipariş adetlerine göre değişiklik gösterecektir, aynı şekilde tshirt baskı fiyatları sipariş adetinize ve istenilen baskı şekline göre değişiklik gösterecektir.Sipariş adetinizi ve istemiş olduğunuz baskınızı bizlere email ile ulaştırarak tshirt fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Tshirt Özellikleri

  • % 100 Pamuk 30/1 Suprem Open end
  • 145 Gram
  • Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif
  • Karma Renk Taraftar Kombineli Üretim İmkanı
  • T-Shirt Renk Alternatifleri
  • Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah
  • S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Ölçüleri
  • Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış, Digital Transfer Ve Şeker Transfer Baskı Alternatifi

promosyon-tshirt-imalati

Bisiklet Yaka Promosyon T-shirt

Pamuk penye yada open end kumaşlardan üretmekte olduğumuz promosyon tişört modellerimizdir.Geniş renk kartelamızdan farklı renk seçeneklerini tercih edebilir kurumsal firma renklerinize göre promosyon tişört imalatı için sipariş verebilirsiniz.

Promosyon Tişört Beyaz

Promosyon Tişört Kırmızı