Promosyon Polar Şal

PROMOSYON POLAR ŞAL

Polar Şal

Polar şallar özellikle cafe ve restaurant gibi işletmeler tarafından oldukça sık kullanılan bir promosyon tekstil ürünüdür. Polar şallar üzerine işletmelerinizin logo ve isimlerini nakış olarak işlemekte ve bu sayede size özel bir promosyon ürünü haline getirebilmekteyiz. Polar şal imalatı toptan yapılmakta olup minimum şal sipariş adetimiz 50 adettir. Fiyatlar sipariş adetleri arttıkça düşmektedir. Bununla birlikte logo görselinize göre nakış fiyatıda değişmekte olduğundan polar şal fiyatları konusunda etkili olmaktadır.

POLAR ŞAL İMALATI

Farklı gramajlarda polar kumaşlardan şal imalatı yapmaktayız. Standart olarak 170*60 cm ölçülerinde olan şallar isteğinize göre 170*70 – 170*80 cm gibi ebatlarda da üretilebilmektedir. Polar şalların uç kısımlarında kendinden püsküller bulunmakla birlikte yine isteğinize göre püskülsüz olarakta üretilebilmektedir.

Polar şalların isterseniz bir isterseniz iki ucuna nakış uygulaması yapılabilir, bunun dışında sırt kısmına gelecek şekilde de logolu şal üretimi yapılabilmektedir.

280 gr – 220 gr ve 180 gr polar kumaş seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz. Bunlar arasında en iyi ve en çok renk alternatifine sahip kumaş 280 gr m2 polar kumaşlardır. 180 gr polar kumaşlar incedir ve nakış uygulama yapılmaz. Çeşitli organizasyonlarda dağıtılmak üzere yüksek adetli logosuz polar şal siparişlerinizde ekonimik fiyatları nedeniyle tercih edebilirsiniz.

Toptan polar şal imalatı ve polar şal fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.