Polar Şal

Polar Şal Promosyon

Polar şal günümüzde açık hava mekanları bulunan cafe,restaurant ve oteller gibi bir çok işletme tarafından kullanılmaktadır.Polar kumaşlar sıcak tutma özellikleri ve yumuşak dokuları ile soğuktan koruma konusunda en çok tercih edilen şal kumaşı olma özelliği taşımaktadır.

Firmamız işletmelerinize özel logo nakışlı polar şal imalatı yapmaktadır. Firma ismini,sloganınız yada logonuz nakış uygulama olarak polar şal üzerine dokunabilmektedir.İstenilen ölçüye göre farklı ebatlarda üretimimiz mevcut olmakla birlikte standart polar şal ölçüsü 60cm*170cm’dir. Üretimini yapmakta olduğumuz polar şalları kenarları püsküllü,püskülsüz veya overlock dikişli olarak tercih edebilirsiniz. Püsküllü ve püskülsüz polar şal seçenekleri arasında fiyat farkı bulunmamakta, overlock dikişlilerde ise fiyat farkı bulunmaktadır.

Polar şal imalatımız toptan olarak yapılmaktadır.Minimum polar şal sipariş adetimiz 50 adettir. Adetlere göre değişmekte olan nakışsız polar şal fiyatları aşağıda yeralmaktadır. İstenilen logo nakışına göre nakış fiyatları değişebilmektedir.Detaylı bilgi ve toptan polar şal siparişi için bizlere ulaşabilirsiniz.