Dokuma Atkı

Dokuma atkı, atkı ve çözgü tekniğinde üretilir. Akrilik 300 denye iplik kullanılır.Dokuma tekniği ile yapılan ürünlerde, tasarımlardaki tüm detaylar uygulanabilir.Triko atkı kadar ısıtma özelliği yoktur.Tasarımlarınızı Corel DRAW veya PHOTOSHOP formatında gönderirseniz, ürünleriniz daha çabuk üretilir.

dokuma-atki

Triko Atkı

Triko atkı, örgü tarzında üretilir. Akrilik iplik kullanılır. Isıyı koruyucu özelliği vardır (soğuk havalarda tercih edilir). Bu üründe logolar dokuma atkıda olduğu gibi çok detaylı çıkmaz. Tasarımlarınızı Corel DRAW veya PHOTOSHOP formatında gönderirseniz, ürünleriniz daha çabuk üretilir.

triko-atki

Yazlık Saten Atkı

Yazlık Şal Saten Atkı: 180 gr/m2 %100 Polyester kumaştan üretilir. Yaz aylarında rahatça kullanılabilir. Bu ürünün diğer ürünlere oranla maliyeti daha yüksektir. Minimum sipariş adeti 500 adettir.

saten-atki

Seçim Atkısı

Seçimlerde kullanılmak üzere üretilen promosyon seçim atkısı modelleri.Ekonomik fiyatları toptan seçim atkısı modelleri.

 

secim-atkisiSeçim atkıları seçim dönemlerinde oldukça etkili bir promosyon üründür.Parti logoları ve tasarımları seçim atkısı üzerine uygulanabilmektedir.

secim-atkisi-imalati