Promosyon Polar Mont

Promosyon Polar Mont

Polar mont ürünleri kışlık promosyon tekstil ürünleri arasında önemli bir yer tutmaktadır. Polar ceket, polar üst ve polar mont olarak adlandırılan polar ürünler birçok alanda kullanılabilmektedir. Cafe restaurantlarda garson kıyafeti olarak, imalat,satış gibi çalışanlarda personel kıyafeti, iş elbisesi olarak ve müşterilere dağıtılmak üzere promosyon mont olarak kullanımı mevcuttur.

Polar mont ürünlerimiz 220 gr M2 ve 280gr M2 tüylenmez antipilling kumaşlardan üretilmektedir. Genel olarak yandan iki fleto (fermuarsız) cepli ve boydan tam fermuarlı olarak imalatını yaptığımız polar mont modellerimiz isteğe göre görseldeki şekilde yan cepler fermuarlı,kol ve etek uçları ribanalı olarakta üretilebilmektedir.

Promosyon polar mont modellerimiz üzerine firmalarınızın logo isim veya sloganları nakış olarak işlenebilmektedir. Polar mont imalatı ve satışlarımız toptandır,perakende satışımız bulunmamaktadır.

Kurumsal renklerinize uygun renkleri geniş polar renk kartelamızdan seçerek promosyon polar mont siparişi verebilirsiniz. Polar Renk Kartelası

Toptan polar mont fiyatları, polar ceket imalat ve toptan polar imalatı için alt kısımdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.