Polar Yastık İmalatı

Promosyon Polar Yastık

Polar kumaş promosyon tekstil sektöründe birbirinden farklı ürünler için çok sık kullanılmakta olan bir kumaş türüdür.Polar battaniye,polar şal gibi ürünlerin yanısıra promosyon polar yastık imalatında da kullanılmaktadır.

Yumuşak,tüylü yüzeyi sayesinde oldukça kullanışlı olan polardan farklı renk ve desenlerde polar yastık modelleri üretmekteyiz.

Kare,dikdörtgen gibi köşeli yastık tasarımlarının yanısıra görseldeki gibi yuvarlak polar yastık modelleride üretilebilmektedir.

Polar üzerine nakış işleme ile tasarımlarınız uygulanabilmekte ve polar yastık imalatı yapılabilmektedir.Polar yastıkların iç kısımlarında silikon elyaf kullanmaktayız,bu sayede kullanışlı,rahat ve oldukça yumuşak bir polar yastık meydana gelmektedir.

Polar yastık imalatımız toptandır,perakende imalat ve satışımız bulunmamaktadır.Toptan promosyon yastık imalatı siparişi ve polar yastık fiyatları için bizlerle iletişime geçerek istemiş olduğunuz polar yastığın ölçüleri,nakışı gibi özelliklerini bizlere bildirerek fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

polar-yastik-imalati-kilif