Polar Şal Meat inn

Aplike Nakışlı Polar Şal

Cafe,Restaurant tarzı açık hava mekanları bulunan işletmeler için polar şal imalatı ve toptan satışı yapmaktayız.Polar şal imalatımızda 1.kalite tüylenmez polar kumaşlar kullanmaktayız.

İmalatı yapılan polar şallar isteğe göre uç kısımları püsküllü,püskülsüz yada etrafı overlock dikişli olarak hazırlanabilmektedir.

Polar şal ölçüsü standart olarak 170*60 cm olmakla birlikte sizlerin isteğine göre değişik ebatlarda polar şal üretimi yapılabilmektedir.

Üretimini yapmakta olduğumuz polar şal ürünlerimiz üzerine firma logolarınızı nakış yöntemiyle uygulayabilmekteyiz.Logo tasarımınıza göre en uygun nakış yöntemi seçilerek ekonomik ve kaliteli nakışlı polar şal ürünleri ortaya çıkartabilmekteyiz.

Polar-sal-aplike-nakisli

Görselde Meat inn Steakhouse için hazırlamış olduğumuz polar şal ürünümüzde aplike nakış yöntemi uygulanarak polar şal üzerine firma logosu işlenmiştir.Aplike nakışta alt zemin için lazer kesimde logo tasarımınıza göre bir kumaş kesilir ve polar şal üzerine konulur,zemin olarak kullanılan kumaş üzerine logonuz nakış ile işlenmektedir.Bu sayede farklı göze hoş gelen bir görünüm elde edilir.

Polar şal imalatı, nakışlı polar şal fiyatları ve polar şal siparişi için logonuzu bize ileterek bilgi alabilirsiniz.

Minimum polar şal sipariş adetimiz 50 adettir.