Polar Boyunluk Bere

Polar Boyunluk Bere

Polar boyunluk bere  yada boyunluk  olarak adlandırdığımız bu ürünümüz oldukça kullanışlı bir kışlık polar promosyon ürünüdür.

Alt ve üst kısımları açık olarak üretilen ve üst kısmındaki lastik ip ve klips ile istenildiğinde üst kısmı büzülerek kapatılan ürünümüz hem boyunluk hem bere olarak kullanılabilmektedir.

280 gr antipilling tüylenmez 1.kalite polar kumaşlardan üretmekte olduğumuz polar boyunluk bere promosyon ürün olarakta kış aylarında oldukça sık tercih edilmektedir.

polar-boyunluk-bere-ayikband

Polar boyunluk bere üzerine, ön kısmına ya da yan kısma gelecek şekilde görselde AyıkBand firması için hazırlamış olduğumuz üründeki gibi firma isim ve logonuz nakış olarak uygulanabilmektedir.

Polar renk kartelamızdan dilediğiniz rengi seçerek toptan polar boyunluk bere siparişi verebilirsiniz.Satışlarımız toptandır,perakende satışımız bulunmamaktadır.Minimum polar boyunluk sipariş adeti : 100 adettir.

Toptan polar boyunluk bere fiyatları ve siparişi için iletişim numaralarımız ile ya da mail adresimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.