Polar Şal Özel Logo Nakışlı

Polar Şal Özel Firma Logo Nakışlı

Polar Şal promosyon tekstil ürünleri cafelerde,restaurantlarda otel vb işletmelerde bulunan açık hava kısımlarında kullanılmaktadır.

Serin geçen akşamlarda müşteriler tarafından sıkça istenilen polar şallar hem müşteri memnuniyeti açısından hemde firma prestijinize katkı sağlayacağından oldukça önemli bir promosyon tekstil ürünü haline gelmiştir.

Her üründe olduğu gibi polar şal modellerinde de kalite önemli bir unsurdur.Uzun ömürlü kullanımı olmayan,yıkandığında tüylenme yapan polar kumaşlar tercih edilmemelidir. Alter Tekstil Pazarlama olarak polar şal imalatı konusunda sadece 1.kalite tüylenmez antipeeling özelliği bulunan traşlama işlemi ile tüyleri alınmış polar kumaşlar kullanmaktayız.

Polar şal üretimi konusunda diğer önemli bir unsur ise sipariş edeceğiniz polar şallar üzerinde firma logo ya da isminizin nakış olarak uygulanmasıdır.Üzerinde firma isminizin bulunacağı polar şallar prestijinize daha çok katkı sağlayacaktır.

Görselde görebileceğiniz üzere işletme isimlerinizi,logonuzu polar şallar üzerine en güzel şekilde nakış olarak uygulayabilmekteyiz.

Toptan polar şal siparişleriniz için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir,bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.