Polar Battaniye Yastık Holiday Inn

Polar Battaniye Yastık

Polar battaniye ve hem battaniye kılıfı olarak hemde yastık olarak kullanabileceğiniz polar battaniye yastık seti ürünümüzdür.Polar yastığın bir ucu fermuarlı olarak dikilmekte ve bu sayede battaniyenizi katlayarak kılıfın içine koyarak ürünü polar yastık olarak kullanabilmektesiniz.

Holiday Inn Hotel Gaziantep için hazırlanmış olan ürünümüz 1.kalite tüylenmez 280 gr antipilling polar kumaş kullanılarak üretilmiştir.

Ürünün ölçülerini sipariş kısmında bizlere bildirerek değiştirebilir,dilerseniz 70*170 cm ölçülerinde bir polar şal yada 120*170 cm ölçülerinde bir polar battaniye olarak sipariş verip kullanabilirsiniz.Polar ürünlerimizde ebatlar büyüdükçe fiyatlar doğru orantılılı olarak artmaktadır.

Hem polar battaniye hemde polar yastık üzerine görselde gördüğünüz şekilde firma logo ve isminizi nakış olarak uygulayabilmekteyiz.

Geniş polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize en uygun rengi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Satışlarımız toptandır,perakende satışımız bulunmamaktadır. Toptan polar battaniye , polar şal ve polar yastık fiyatları için bizlerle iletişime geçip fiyat alınız.

polar-battaniye-yastik