Polar Atkı Bere Eldiven

Promosyon Polar Atkı Bere Eldiven

1.kalite tüylenmez antipeeling polar kumaşlardan imalatını yapmakta olduğumuz polar atkı bere eldiven ürünümüz soğuk geçen kış günlerinde promosyon ürün olarak oldukça sık tercih edilmektedir.

Polar atkı bere eldiven olarak set halinde hazırlanabildiği gibi tek tek polar atkı , polar bere , polar eldiven olarakta üretilebilmektedir.

Polar atkı bere ürünleri üzerine firma logolarınız,slogan ya da isimleriniz nakış yöntemi ile uygulanabilmektedir.Soğuk mevsimlerde oldukça sık giyilen bir tekstil ürünü olan polar atkı bere eldiven modelleri promosyon tekstil ürünü olarak kullanılda da oldukça önemli bir reklam tanıtım ürünü haline gelmektedir.

polar-atki-bere-eldiven-promosyon

Polar Atkı

Tüylenmez polar kumaşlardan ürettiğimiz promosyon polar atkı modelleridir.Polar atkı ürünü püsküllü polar atkı ve püskülsüz polar atkı olarak üretilebildiği gibi,isteğe göre kenarları overlock dikişli olarakta hazırlanabilmektedir.

Polar atkı ürünlerimizin standart ölçüleri 21 cm * 150 cm olmakla beraber isteğe göre farklı ebatlarda hazırlanabilmektedir.

Polar atkı ürünlerininin isteğe göre iki uç kısmına ya da tek tarafa nakış uygulaması yapılabilmektedir.

polar-atkiPolar Bere

Polar kumaş yumuşak dokuya ve sıcak tutma özelliğine sahip olması sebebiyle promosyon polar bere yapımında oldukça sık tercih edilmektedir.

Polar bere modellerimiz üzerine logo nakış işleme yaparak promosyon polar bere imalatı yapmaktayız.Bir çok farklı seçeneğe sahip polar renk kartelamızdan kurumsal renklerinize uygun renkleri belirleyerek toptan polar bere siparişi verebilirsiniz.

Polar bere ürünleri bir kaç farklı modelden oluşmaktadır.Bunlar ; Katlamalı Polar Bere , Düz Polar Bere , Kulaklıklı Polar Bere ve Polar Boyunluk modelleridir.

Polar-bere-promosyon

 

Polar Boyunluk Bere

Polar boyunluk bere ürünümüz hem boyunluk hem bere olarak kullanım imkanı sunan çok yönlü ve kullanışlı bir promosyon polar ürünüdür.Üst kısmındaki lastik ve klips sayesinde üstünü büzerek kapattığınızda polar bere olarak ya da üst kısmı açık bırakıp boynunuza geçirerek polar boyunluk olarak kullanmanız mümkündür.

Polar Boyunluk Bere üzerine firma logo ya da isminizi nakış olarak uygulayabilmekteyiz.

polar-boyunluk-bere

Polar Eldiven

Polar eldiven modelleri yüksek sıcak tutma özellikleriyle tercih sebebi olan eldiven modelleri arasında yeralmaktadır.260-280 gr antipeeling polar kumaşlar ile polar eldiven imalatı yapmaktayız.

Polar eldiven modelleri arasında 5 parmak polar eldiven ve parmaksız polar eldiven (yarım parmak) ürünleri yeralmaktadır.

Toptan polar eldiven fiyatları ve sipariş için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Polar-eldiveni