Seçim Atkısı

Polar Baskılı Seçim Atkısı ve Bere

Seçimlere katılacak olan aday ve siyasi partiler için baskılı seçim atkısı ve bere imalatı yapmaktayız. Polar promosyon seçim atkısı ve bere ürünlerimiz üzerine siyasi parti logolarını baskı olarak uygulayabilmekteyiz. Ekonomik fiyatlı, en ucuz baskılı seçim atkısı fiyatları genel olarak 1000 adet ve üzeri siparişlerde yakalanabilmektedir.

Polar atkı üzerine istenilen logo isterseniz bir tarafa istersenizde aşağıdaki örneklerde olduğu gibi iki tarafa tek renk olarak uygulanabilmektedir. Promosyon polar bere modellerimiz üzerine yine aynı şekilde siyasi parti logonuz tek renk olarak baskı yapılabilmektedir.

Toptan promosyon polar atkı bere imalatı ve atkı fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dokuma Saten Seçim Atkısı

Seçimler için imalatını yapmakta olduğumuz polar baskılı atkı ürünlerimiz haricinde yine seçim atkısı olarak kullanabileceğiniz dokuma atkı ve baskılı saten şal atkı modellerimizde bulunmaktadır. Dokuma seçim atkısı ürünlerimiz tek taraflı tasarıma sahiptir ve dokunarak üretilmektedir. Saten seçim atkısı ürünümüz ise iki taraflı tasarıma sahiptir ve saten kumaş üzerine dijital baskı uygulaması yapılarak üretilmektedir. Seçimlerde kullanılmak üzere üretilen promosyon seçim atkısı modelleri.Ekonomik fiyatları toptan ucuz seçim atkısı modelleri.

Toptan dokuma atkı fiyatları, baskılı saten şal atkı fiyatları ve seçim atkısı imalatı için bize ulaşabilirsiniz.

 

secim-atkisiSeçim atkıları seçim dönemlerinde oldukça etkili bir promosyon üründür.Parti logoları ve tasarımları seçim atkısı üzerine uygulanabilmektedir.

secim-atkisi-imalati